anibar-header

ارسال اثاثیه به ترکیه/اسباب کشی به ترکیه

ارسال اثاثیه به ترکیه

 

ارسال اثاثیه منزل به ترکیه یا هر کشور دیگری از دو طریق صورت می گیرد، اولی ارسال وسایل منزل از طریق زمینی و دومی ارسال اثاثیه از طریق هوایی.

ارسال بار هوایی ، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوص صورت می گیرد. برخی از این هواپیماهای حمل بار آنتونوف و ایلیوشین که در سطح جهان امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و از امنیت بالایی برخوردارند.

بنابراین مسافرانی که قصد اسباب کشی و حمل بار به خارج را دارند میتوانند با پرداخت هزینه  آن از این خدمات استفاده کنند.

با توجه به اینکه حمل اثاثیه منزل به صورت هوایی هزینه های سنگینی دارد معمولا افراد به صورت زمینی اثاثیه و وسایل منزل خود را از تهران و شهرستان ها به ترکیه منتقل میکنند.

در ادامه با خدمات و مراحل حمل اثاثیه منزل به ترکیه آشنا میشوید

ارسال اثاثیه به ترکیه
ارسال اثاثیه به ترکیه

 

 

اسباب کشی به ترکیه هوایی یا زمینی؟

 

بسیاری از افرادی که قصد اسباب کشی یا ارسال بار به ترکیه را دارند این سوال برایشان پیش می آید که برای حمل اثاثیه به ترکیه حمل و نقل هوایی بهتر است یا حمل و نقل زمینی؟

برای پاسخ به این سوال باید به دو نکته توجه کرد: 1-هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه 2- مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه 

از نظر مدت زمان، اسباب کشی به ترکیه از طریق حمل هوایی در مدت زمان کمتری انجام میشود و بار شما سریع تر به مقصد می رسد.

اما در حمل هوایی باید این نکته را در نظر داشت که هزینه اثاث کشی به ترکیه از طریق هوایی نسبت به حمل زمینی(حمل با تریلی ترانزیت) مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.

زیرا هزینه ارسال بار با هواپیما بستگی به حجم و وزن اثاثیه دارد ؛بنابراین هزینه نسبتا بالایی را در برمیگیرد.

ارسال اثاثیه منزل با هواپیما برای افرادی مناسب است  که مدت زمان اسباب کشی مهتر از هزینه ارسال آن می باشد

توجه : حمل برخی اثاثیه منزل مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ و در صورت تمایل به حمل با هواپیما باید قبل از بارگیری گاز آن راخالی کنید.

ارسال بار به ترکیه
ارسال بار به ترکیه

–>> ارسال بار به ترکیه با مناسب ترین هزینه ها <<–

ارسال اثاثیه به ترکیه+بیمه بین المللی

 

 

شرکت آنی بار دارای معتبر ترین و کامل ترین بیمه در زمینه حمل و نقل و باربری می باشد.

 

برای ارسال اثاثیه به ترکیه نیاز به بیمه نامه ای بسیار جامع و معتبر دارید که شامل تمامی خسارت هایی که ممکن است هنگام حمل اثاثیه به ترکیه برای بارتان اتفاق بیفتد میشود.

 

بیمه نامه براساس مقدار و نوع بارتان و ارزش ان صادر میشود و هزینه بیمه نامه برای هر بار متفاوت می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اسباب کشی به ترکیه به ترکیه و هزینه بیمه اثاثتان میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس بر قرار کنید.

 

    

هزینه اثاث کشی به ترکیه چقدر است؟

 

 

یکی از موارد مهم برای بسیاری از مردم هزینه  ارسال اثاثیه به ترکیه میباشد. هزینه ارسال بار به ترکیه به عوامل مختلفی مانند وزن بار، حجم بار ،شهر محل ارسال ، شهر مقصد و…بستگی دارد. 

برآورد هزینه های ارسال اثاثیه منزل به ترکیه متغیر است و نسبت به مقدار اثاثیه ارسالی و میزان حساس بودن آن ها محاسبه میشود درد واقع برای اعلام هزینه دقیق حمل لوازم منزل به ترکیه زمانی مشخص میشود که با یک شرکت حمل و نقل مشورت کنید و نوع خدمات دریافتی تان را مشخص کنید. 

پس از مشاوره رایگان و تصمیم گیری جهت اسباب کشی به ترکیه کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی اثاثیه میپردازند و با محاسبه مقدار بار، هزینه ارسال را به شما اعلام میکنند.

اگر شما ساکن شهرستان هستید جای نگرانی نیست ،شما میتوانید با ارسال تصاویر از اثاثیه و اعلام وزن حدودی به کارشناسان، از هزینه ارسال اثاثیه خود به ترکیه مطلع شوید.

برای محاسبه دقیق هزینه اسباب کشی به ترکیه ،هم اکنون میتوانید با شماره های درج شده تماس حاصل نماید.

آیا هزینه اسباب کشی به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟

 

 

برای انجام ارسال اثاثیه منزل از شهرستان ها به ترکیه در بیشتر موارد به دلیل انجام امور گمرکی اثاثیه حتما باید اول به تهران ارسال شوند سپس به ترکیه؛ از آن جا که برای ارسال اثاثیه از شهرستان به تهران نیاز به کامیون حمل بار میباشد در نتیجه هزینه ارسال لوازم منزل از شهرستان ها نسبت به تهران بیشتر میباشد زیرا کامیون حمل بار مسافت بیشتری را طی میکند

در این مورد هم جای نگرانی نیست. قبل از شما هم بسیاری از افراد از شهرهای مختلف مانند اصفهان ،یزد، بندر عباس، شیراز، مشهد و … با هماهنگی و طی کردن مراحل پیشنهاد شده، اثاثیه خود را به صورت ایمن و تضمین شده به کشور ترکیه ارسال کرده اند.

ارسال اثاثیه منزل به ترکیه با حمل و نقل زمینی  از کجا انجام می شود؟

 

 

ارسال اثاثیه منزل و حمل بارهای مختلف از طریق مرز بازرگان که در شمال غرب کشور قرار دارد به ترکیه صورت میگیرد

حمل بار به صورت زمینی به دو روش دربست یا گروپاژ(خرده بار)انجام میشود؛

هنگامی که مقدار اثاثیه کمتر از یک تریلی ترانزیت باشد برای صرفه‌جویی در هزینه‌های فرستنده 2 یا 3 بار مشابه در کنار هم جمع شده و با یک تریلی فرستاده می‌شود.

در ارسال بار به صورت خرده بار باید دقت شود تمامی جعبه ها و بارها به درستی علامت گذاری شوند و باید در تهیه لیست بندی بارها نیز بسیار دقت داشت تا در مقصد بارها به درستی به هر کدام از گیرندگان تحویل داده شود

مدت زمان ارسال بار به صورت دربستی کوتاه تر از ارسال بار به صورت گروپاژ میباشد. درضمن هزینه ارسال بار به صورت خرده بار کمتر از دربستی است زیرا شما تنها بخشی از تریلی را برای حمل بار به ترکیه اجاره میکنید

مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت دربست حدود ۵ روز است.

ولی در صورت ارسال خرده بار ممکن است حدود یک ماه طول بکشد تا کل بار برای ارسال آماده شود.

 

حمل بار به ترکیه
حمل بار به ترکیه

مراحل اثاث کشی به ترکیه

 

یک: بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان قبل از حمل اثاثیه به ترکیه

 در بازدید بار مقدار تقریبی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به شما اعلام میشود 

دو: تخمین سایز تریلی ترانزیت مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

سه: انجام امور بسته بندی اثاثیه 

هرگونه سهل انگاری و بی توجهی در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، باعث میشود لوازم منزل آسیب جدی ببینند و در نهایت علاوه بر خسارت های واردشده بر لوازم، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

چهار: تهیه لیست بسته بندی از اثاثیه

تمامی اثاثیه بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت دقیق (حتی جزئی ترین لوازم) در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

نکته: نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

شش: بارگیری بار تریلی ها و ارسال آن به گمرک 

هفت: انجام تشریفات گمرکی و بازرسی 

بازرسی بار و اثاثیه توسط سگ مواد یاب میباشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون تریلی بارگیری شده و تریلی ترانزیت پلمپ می شود.

هشت: صدور بیمه نامه معتبر بین المللی و بارنامه

 

مراحل حمل بار به ترکیه
مراحل حمل بار به ترکیه

خدمات بسته بندی برای اسباب کشی به ترکیه

 

 

بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل ارسال اثاثیه به ترکیه ، میباشد، اهمیت بسته بندی درست بار تا آن جاست که حتی کیفیت و محتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد.

بسته بندی مناسب و استاندارد اثاثیه نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند. بسته بندی درست میتواند هزینه های شما را تا حدی کاهش دهد.

جمع آوری و بسته بندی اثاثیه برای ارسال به ترکیه را می توانید خودتان انجام دهید ولی اگر وقت کافی برای انجام آن را ندارید و یا مهارت کافی در انجام بسته بندی وسایل برای ارسال به کشور خارجی (ترکیه) را ندارید میتوانید این کار را به گروه فنی و با تجربه باربری آنی بار بسپارید.

موارد ممنوعه جهت ارسال اثاثیه به ترکیه

 

ارسال برخی موارد به ترکیه ممنوع می باشد ؛ برخی از این موارد در گمرک ایران مجوز عبور نمی گیرند و برخی نیز در گمرک ترکیه .

 

به همراه داشتن این موارد منجر به پرداخت جریمه های سنگین میشود.

  • فرش ماشینی یا دستباف نو
  • صنایع دستی بیش از حد یک یا دو از یک نوع
  • مواد، اشیا و اسباب بازی های پلاستیکی
  • داروهای دامی و داروهای مصرفی بیش از مقدار مورد نیاز
  • اجناس ساخت کشور چین
  • مواد خوراکی بیش از حد مصرف مسافر 
  • دخانیات
  • ارسال حیوانات و…

 

مهمترین هدف شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار جلب رضایت شما عزیزان میباشد از این رو کارشناسان ما تمام تلاش خود را میکنند تا با ارائه بهترین خدمات متناسب با نیاز شما در زمینه ارسال اثاثیه به ترکیه تجربه ارسال بار خوبی را با آنی بار در خاطر داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس 
هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد