anibar-header

ارسال اثاثیه به ترکیه/اسباب کشی به ترکیه

ارسال اثاثیه به ترکیه

 

ارسال اثاثیه به ترکیه یا هر کشور دیگری از دو طریق صورت می گیرد، اولی ارسال وسایل منزل از طریق زمینی و دومی ارسال اثاثیه از طریق هوایی.

 

ارسال بار هوایی ، با استفاده از هواپیماهای باری بزرگ و مخصوص صورت می گیرد. برخی از این هواپیماهای حمل بار آنتونوف و ایلیوشین که در سطح جهان امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و از امنیت بالایی برخوردارند.

 

بنابراین مسافرانی که قصد اسباب کشی و حمل بار به خارج را دارند می توانند با پرداخت هزینه  آن از این خدمات استفاده کنند.

 

با توجه به اینکه ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت هوایی هزینه های سنگینی دارد معمولا افراد به صورت زمینی اثاثیه و وسایل منزل خود را از تهران و شهرستان ها به ترکیه منتقل می کنند.

در ادامه با خدمات و مراحل ارسال اثاثیه به ترکیه آشنا می شوید

ارسال اثاثیه به ترکیه
ارسال اثاثیه به ترکیه

 

 

اسباب کشی به ترکیه هوایی یا زمینی؟

 

بسیاری از افرادی که قصد اسباب کشی یا ارسال بار به ترکیه را دارند این سوال برایشان پیش می آید که برای ارسال اثاثیه به ترکیه حمل و نقل هوایی بهتر است یا حمل و نقل زمینی؟

 

برای پاسخ به این سوال باید به دو نکته توجه کرد:

1-هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه 2- مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه 

 

از نظر مدت زمان، اسباب کشی به ترکیه از طریق حمل هوایی در مدت زمان کمتری انجام می شود و بار شما سریع تر به مقصد می رسد.

 

اما در حمل هوایی باید این نکته را در نظر داشت که هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه از طریق هوایی نسبت به حمل زمینی(حمل با تریلی ترانزیت) مقدار بیشتری است و در مواردی مقرون به صرفه نیست.

 

زیرا هزینه ارسال بار با هواپیما بستگی به حجم و وزن اثاثیه دارد ؛بنابراین هزینه نسبتا بالایی را در برمی گیرد.

 

ارسال اثاثیه به ترکیه با هواپیما برای افرادی مناسب است که مدت زمان اسباب کشی مهتر از هزینه ارسال آن می باشد

 

توجه : حمل برخی اثاثیه منزل مانند یخچال که در لوله های خود گاز دارند، با هواپیما ممنوع است؛ و در صورت تمایل به حمل با هواپیما باید قبل از بارگیری گاز آن را خالی کنید.

ارسال بار به ترکیه
ارسال بار به ترکیه

–>> ارسال بار به ترکیه با مناسب ترین هزینه ها <<–

ارسال اثاثیه به ترکیه+بیمه بین المللی

 

 

شرکت آنی بار دارای معتبر ترین و کامل ترین بیمه در زمینه حمل و نقل و باربری می باشد.

برای ارسال اثاثیه به ترکیه نیاز به بیمه نامه ای بسیار جامع و معتبر دارید که شامل تمامی خسارت هایی که ممکن است هنگام اثاث کشی به ترکیه برای بارتان اتفاق بیفتد می شود.

بیمه نامه بر اساس مقدار و نوع بارتان و ارزش ان صادر می شود و هزینه بیمه نامه برای هر بار متفاوت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال اثاثیه به ترکیه و هزینه بیمه اثاثتان ، می توانید با کارشناسان آنی بار تماس بر قرار کنید.

    

بیمه نامه باربری به ترکیه
بیمه نامه باربری به ترکیه

هزینه اثاث کشی به ترکیه چقدر است؟

 

 

یکی از موارد مهم برای بسیاری از مردم هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه می باشد.

 

هزینه ارسال بار به ترکیه به عوامل مختلفی مانند وزن بار، حجم بار ،شهر محل ارسال ، شهر مقصد و…بستگی دارد. 

 

برآورد هزینه های ارسال اثاثیه به ترکیه متغیر است و نسبت به مقدار اثاثیه ارسالی و میزان حساس بودن آن ها محاسبه می شود ، در واقع اعلام هزینه دقیق ارسال اثاثیه به ترکیه زمانی مشخص می شود که با یک شرکت حمل و نقل مشورت کنید و نوع خدمات دریافتی تان را مشخص کنید. 

 

پس از مشاوره رایگان و تصمیم گیری جهت اسباب کشی به ترکیه کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی اثاثیه می پردازند و با محاسبه مقدار بار، هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه را اعلام می کنند.

 

اگر شما ساکن شهرستان هستید جای نگرانی نیست ،شما می توانید با ارسال تصاویر از اثاثیه و اعلام وزن حدودی به کارشناسان، از هزینه ارسال اثاثیه خود به ترکیه مطلع شوید.

 

برای محاسبه دقیق هزینه اسباب کشی به ترکیه ،هم اکنون می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نماید.

ارسال اثاث به ترکیه
ارسال اثاث به ترکیه

آیا هزینه اسباب کشی به ترکیه از شهرستان ها بیشتر است؟

 

برای ارسال اثاثیه به ترکیه از شهرستان ها ، در بیشتر موارد به دلیل انجام امور گمرکی اثاثیه حتما باید اول به تهران ارسال شوند سپس به ترکیه.

 

از آن جا که برای ارسال اثاثیه از شهرستان به تهران نیاز به کامیون حمل بار می باشد در نتیجه هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه از شهرستان ها نسبت به تهران بیشتر می باشد زیرا کامیون حمل بار مسافت بیشتری را طی می کند.

 

در این مورد هم جای نگرانی نیست. قبل از شما هم بسیاری از افراد از شهرهای مختلف مانند اصفهان ،یزد، بندر عباس، شیراز، مشهد و … با هماهنگی و طی کردن مراحل پیشنهاد شده، اثاثیه خود را به صورت ایمن و تضمین شده به کشور ترکیه ارسال کرده اند.

ارسال بار به ترکیه
ارسال بار به ترکیه

ارسال اثاث به ترکیه بصورت زمینی از کدام مرز انجام می شود؟

 

 

ارسال اثاثیه منزل و حمل بارهای مختلف از طریق مرز بازرگان که در شمال غرب کشور قرار دارد به ترکیه صورت می گیرد.

 

ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت زمینی به دو روش دربست یا گروپاژ (خرده بار) انجام می شود؛

 

هنگامی که مقدار اثاثیه کمتر از یک تریلی ترانزیت باشد برای صرفه‌جویی در هزینه‌های فرستنده 2 یا 3 بار مشابه در کنار هم جمع شده و با یک تریلی فرستاده می‌شود.

 

در ارسال بار به صورت خرده بار باید دقت شود تمامی جعبه ها و بارها به درستی علامت گذاری شوند و باید در تهیه لیست بندی بارها نیز بسیار دقت داشت تا در مقصد بارها به درستی به هر کدام از گیرندگان تحویل داده شود.

 

مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت دربستی کوتاه تر از روش گروپاژ می باشد.

 

درضمن هزینه ارسال بار به صورت خرده بار کمتر از دربستی است زیرا شما تنها بخشی از تریلی را برای حمل بار به ترکیه اجاره می کنید.

 

مدت زمان ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت دربست حدود ۵ روز است ولی در صورت ارسال خرده بار ممکن است حدود یک ماه طول بکشد تا کل بار برای ارسال آماده شود.

 

حمل بار به ترکیه
حمل بار به ترکیه

مراحل اثاث کشی به ترکیه

 

یک: بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان قبل از حمل اثاثیه به ترکیه

 در بازدید بار مقدار تقریبی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه به شما اعلام میشود 

 

دو: تخمین سایز تریلی ترانزیت مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

سه: انجام امور بسته بندی اثاثیه 

هرگونه سهل انگاری و بی توجهی در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، باعث می شود لوازم منزل آسیب جدی ببینند و در نهایت علاوه بر خسارت های واردشده بر لوازم، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه می گردد.

 

چهار: تهیه لیست بسته بندی از اثاثیه

تمامی اثاثیه بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت دقیق (حتی جزئی ترین لوازم) در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

نکته: نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

 

شش: بارگیری بار تریلی ها و ارسال آن به گمرک 

 

هفت: انجام تشریفات گمرکی و بازرسی 

بازرسی بار و اثاثیه توسط سگ مواد یاب می باشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون تریلی بارگیری شده و تریلی ترانزیت پلمپ می شود.

 

هشت: صدور بیمه نامه معتبر بین المللی و تنظیم بارنامه رسمی توسط شرکت حمل و نقل برای ارسال اثاثیه به ترکیه

 

مراحل حمل بار به ترکیه
مراحل حمل بار به ترکیه

خدمات بسته بندی برای اسباب کشی به ترکیه

 

بسته بندی اثاثیه یکی از مهمترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل ارسال اثاثیه به ترکیه ، می باشد، اهمیت بسته بندی درست بار تا آن جاست که حتی کیفیت و محتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به ترکیه توسط پرسنل آنی بار انجام می شود.

 

بسته بندی مناسب و استاندارد اثاثیه نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند. بسته بندی درست می تواند هزینه های شما را تا حدی کاهش دهد.

 

جمع آوری و بسته بندی اثاثیه برای ارسال به ترکیه را می توانید خودتان انجام دهید ولی اگر وقت کافی برای انجام آن را ندارید و یا مهارت کافی در انجام بسته بندی وسایل برای ارسال به کشور خارجی (ترکیه) را ندارید می توانید این کار را به گروه فنی و با تجربه باربری آنی بار بسپارید.

ارسال بار به ترکیه
ارسال بار به ترکیه

موارد ممنوعه جهت ارسال اثاثیه به ترکیه

 

هنگام ارسال اثاثیه به ترکیه باید اطلاعات کافی در زمینه قوانین و مقررات داشته باشید .

ارسال برخی موارد به ترکیه ممنوع می باشد ؛ برخی از این موارد در گمرک ایران مجوز عبور نمی گیرند و برخی نیز در گمرک ترکیه .

به همراه داشتن این موارد منجر به پرداخت جریمه های سنگین می شود.

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 
 • ….

 

مهمترین هدف شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار جلب رضایت شما عزیزان می باشد از این رو کارشناسان ما تمام تلاش خود را می کنند تا با ارائه بهترین خدمات متناسب با نیاز شما در زمینه ارسال اثاثیه به ترکیه تجربه ارسال بار خوبی را با آنی بار در خاطر داشته باشید.

6 دیدگاه دربارهٔ «ارسال اثاثیه به ترکیه/اسباب کشی به ترکیه»

 1. مبینا سالاری

  سلام . من میخوام برای بورسا ترکیه اثاثیه و لوازم منزل خودمو ارسال کنم . اما نمیدونم چطور باید بسته بندی کنم که آسیب نبینه . میخواستم راهنمایی کنید .

  1. سلام و درود
   برای بسته بندی بارتان نیاز به کارتن ، پلاستیک حبابدار ، سلفون ، چسب و . . . دارید ؛ در صورت تمایل می توانید خدمات بسته بندی بارتان را به تیم حرفه ای آنی بار بسپارید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 2. من یک ماه پیش لوازم منزل خودم را به استانبول حمل کردم و با شرکت شما کار کردم اول از کادر بین الملل متشکرم که متعهد و خوش قول بودند ، بارم صحیح و سالم با یک روز تاخیر به مقصد رسید راضی هستم همه چیز خوب بود هم راننده هم ترخیص کار شما در کشور ترکیه با اینکه من کیملیک نداشتم ایشان کار من و به نحو احسن انجام دادند کلا خیلی راضی هستیم هم من هم همسرم لوازم کودکم کمد و اسباب بازی هاش سالم و تمیز به دست ما رسید متشکرم من هر کسی بخواهد لوازم منزلش را به ترکیه انتقال بدهد شما را پیشنهاد میدهم .

  1. سلام و درود بر شما

   بسیار متشکریم بابت لطف شما نسبت به شرکت آنی بار رضایت شما باعث افتخار ماست .

 3. با سلام
  بسیار متشکرم از لطف و محبت شرکت بزرگ آنی بار من لوازم منزلم و به صورت کنار باری و به اصطلاح گروپاژ به استانبول باغچه شهیر – ترکیه از طریق شرکت شما ارسال کردم با اینکه حجم بارم زیاد نبود ولی عالی بود اصلا با چیزهایی که من در مورد ارسال لوازم به ترکیه شنیدم کاملا تجربه من متفاوت با دیگران بود اول اینکه بارم کامل رسید سالم و تمیز خیلی راضی هستم ، من شنیده بودم بار گم میشه داغون میشه و تو گمرک چند روز میمونه ولی اصلا در مورد بار من این طور نبود خیلی راضی هستم متشکرم از شما . تنها گله ایی که دارم بارم دو روزی با تاخیر رسید که به قول راننده و شرکت گمرک معطلی زیادی داشته برای خروج از مرز ایران به ترکیه ولی در مجموع خیلی راضی هستم متشکرم

  1. با سلام خدمت شما دوست عزیز
   باعث افتخار است که شما آنی بار را برای باربری به ترکیه انتخاب کرده اید ، همانطور که گفته بودیم بارتان را در با حفظ سلامت کامل و در زمان مشخص شده تحویل می دهیم قطعا در زمان ثبت سفارشتان هم این مورد به شما اطلاع داده شده که ممکن است تحویل بار با چند روز تاخیر باشد و علت آن هم ترخیص کالا در گمرک می باشد .
   بسیار متشکریم از نظرتان به امید همکاری مجدد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 
هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد